Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 81
Vyberte si nemovitost
Novinky

DAŇ Z NABYTÍ

1.11.2016 daň-z-nabytí více »

Nacházíte se: Úvod » O společnosti

SPOLEČNOST

Společnost JOLK invest s.r.o. ( dříve název JOL-K agentura ) byla založena v prosinci roku 1998. V tomto období zahájila firma spolupráci s renomovanými společnostmi v České republice v rámci zprostředkování obchodu služeb pro oblast : finančního poradenství, zprostředkování úvěrů, pojištění nemovitostí, pojištění motorových vozidel a pojištění podnikatelských rizik.
-
V roce 2004 rozšířila společnost oblast svého podnikání o obchodní činnosti, kterými se dnes zabývá výhradně:
REALITY | ÚVĚRY | INVESTICE | FINANCE | DOTACE | VZDĚLÁNÍ
-
V roce 2012 změnila firma svoji právní subjektivitu na společnost s ručením omezeným a začala používat pro svoji podnikatelskou činnost obchodní název: JOL-K agentura, s.r.o. dnes JOLK invest s.r.o.
-
V současné době provozuje společnost JOLK invest s.r.o. pod vlastní licenční ochrannou známkou vlastní realitní kancelář. Společnost působí v regionech Opava, Ostrava, Krnov, Bruntál a okolí, pro oblasti poskytování realitních služeb a dalších doplňkových služeb, které souvisejí s bydlením jako například :  ÚVĚRY , POJIŠTĚNÍ a INVESTICE.
-
Pro realitní obchod používá naše společnost JOLK invest s.r.o. označení či obchodní značku:
... JOLK REALITY OPAVA
... JOLK REALITY OSTRAVA
... JOLK REALITY KRNOV
-
REALITY – nejsou pouze o nemovitostech, ale o celkových službách, které je naše společnost schopna poskytnout všem klientům tak zvaně na klíč od A do Z.
-
Partnerství a služby na dlani.

To je ta správná cesta a  KLÍČ k vašemu bydlení.

Těšíme se na setkání s vámi.
- - - -