Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 92
Vyberte si nemovitost
partneři
SPOLUPRÁCE - JOLK-REALITY---partnerství-a-služby-na-dlani---reality-úvěry-investice
SPOLUPRÁCE - KP REAL SOLICITATION s.r.o.-  Rezidence Kačírkova - nové byty v Opavě - reality-úvěry-investice
SPOLUPRÁCE - BYTY pro SENIORY, s.r.o. - reality-úvěry-investice-byty
SPOLUPRÁCE -  JOLK invest s.r.o. - reality-úvěry-investice-pojištění-finance
Novinky

PRODEJ nových bytů v Opavě ZAHÁJEN - REZIDENCE KAČÍRKOVA

1.1.2020 REZIDENCE KAČÍRKOVA více »

NOVÉ BYTY v OPAVĚ

23.3.2019 NOVÉ BYTY v OPAVĚ - výstavba 8 bytových domů = 153 bytů více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: ÚVOD » Prodej rodinného domu na klíč - 127m2 - Uhlířov

Prodej rodinného domu na klíč - 127m2 - Uhlířov, Ev.č.: 00832

JOLK Reality, prodej domů a stavebních pozemků Uhlířov, Věra Verbíková Stavební pozemky Uhlířov (5)
2
JOLK Reality, prodej domů a stavebních pozemků Uhlířov, Věra Verbíková Stavební pozemky Uhlířov (2)
JOLK Reality, prodej domů a stavebních pozemků Uhlířov, Věra Verbíková Stavební pozemky Uhlířov (15)
JOLK Reality, prodej domů a stavebních pozemků Uhlířov, Věra Verbíková Stavební pozemky Uhlířov (3)
JOLK Reality, prodej domů a stavebních pozemků Uhlířov, Věra Verbíková Stavební pozemky Uhlířov (4)
JOLK Reality, prodej domů a stavebních pozemků Uhlířov, Věra Verbíková Stavební pozemky Uhlířov (6)

Kontaktujte makléře

PaedDr. Věra VERBÍKOVÁPaedDr. Věra VERBÍKOVÁ
+420 734 799 235
[email protected]
IČ: 29393591
JOLK REALITY    /    JOLK invest s.r.o.JOLK REALITY / JOLK invest s.r.o.
náměstí Republiky 496/8
Opava - Předměstí
+420 602 557 767
+420 721 721 127
[email protected]
Cena5 408 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieDomy na klíč
LokalitaUhlířov
OkresOpava
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná127 m²
Plocha pozemku1 m²
Stav objektuProjekt
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
B (120 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

V rámci nového developerského projektu vám v nabídce k prodeji představujeme nový projekt výstavby rodinného domu v obci Uhlířov, jež je od Opavy vzdálena pouhých 5 kilometrů (5 minut autem). Realizace výstavby zmíněného domu o dispozici 5kk a podlahové ploše 127 m2 je možná v době od 10/2023 do 6/2024.
Nabízíme Vám nadčasovou výstavbu rodinných domů s využitím moderních technologických postupů z nízkoenergetických montovaných bloků v lokalitě Moravskoslezského kraje, a to přímo na vašem vlastním pozemku.
Přízemí představuje veškerý obytný prostor domu, konkrétně obývací pokoj s kuchyní v návaznosti na terasu, samostatnou spíži, 4 pokoje, koupelnu s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC, další oddělené WC a technickou místnost zajištující vytápění včetně ohřevu vody.
Základní technické informace k domu: materiál obvodového zdiva a vnitřních příček je vyroben ze speciálního materiálu zajišťujícího tepelný komfort a zabraňujícího vzlínavosti, okna plastová - 6 komor s izolačním trojsklem, střecha valbová – trámová – dřevěný krov, betonová střešní krytina, strop sádrokarton, izolace střechy, izolace obvodového zdiva 20 cm, venkovní omítka s akrylovým nátěrem, hromosvod zabudovaný pod izolací, střešní dřevěné podhledy zboku oplechovány a venkovní parapety plechové s povrchovou úpravou elox, kvalitní keramická vnitřní dlažba a obklady. Dveře dřevěné obložkové vnitřní, vstupní dveře plastové – protipožární, dveře na terasu plastové - balkonové otevírací anebo posuvné se zapuštěným prahem, vnitřní rekuperace, vodní podlahové vytápění po celé ploše.
Výstavba celého domu od A do Z trvá pouze cca 4 měsíce.
Tepelný komfort - nosné stěny a příčky akumulují teplo a zároveň mají výborné tepelně-izolační vlastnosti s bezpečnostním atestem. Bezpečnost - jde o zcela nehořlavý a mrazuvzdorný materiál odolný proti živým organizmům a vodě. Vlhkost - stěny a příčky jsou odolné proti houbám a plísním. Základová deska - plovoucí celistvá betonová deska vylitá na dostatečné vrstvě kameniva - zdivo nepraská, nehýbe se a nesaje vlhkost - velmi dlouhá celková životnost stavby, až 200 let. Tento druh základové desky je ideální rovněž pro poddolované území vlhkých, promočených nebo písečných a jílovitých půd.
Pokud by Vám dispozice tohoto domu nevyhovovala, můžete si vybrat z jiných půdorysů v nabídce, případně lze ve spolupráci s projektanty řešit individuální projekt.
Dům se nabízí k výstavbě a prodeji, aniž by k němu byl přiřazen pozemek. Je však možné vybrat si z pozemků, které jsou samostatně k prodeji, v tomto případě s výměrou 604 m² až 975 m² a dle územního plánu určených k výstavbě rodinných domů.
V současné době probíhá příprava sítí, komunikací (cesty a chodníky), veřejného osvětlení a předpokládaný termín dokončení a kolaudace sítí se plánuje na závěr tohoto roku (cca 10 až 11/2023). Veškeré sítě pro výstavbu rodinného domu (voda, kanalizace, elektřina) budou připraveny na každém pozemku.
Dům vám ostatně postavíme všude, kde vlastníte stavební pozemek.
Budoucí majitelé stavebních pozemků vyrůstajících v okrajové části obce, klidné lokalitě obklopené přírodou, zajisté přivítají blízkost mateřské školy, kulturního domu i sportovního areálu. Vlastní pozemek, rodinný dům, terasa a zahrada, to vše je prostor, který je možno si upravit podle svých představ. Pro více informací kontaktujte makléře, vizualizace v nabídce je pouze ilustrativní.
V balíčku služeb spojených s prodejem nemovitosti nabízíme i kompletní servis pro případ financování hypotékou. Neváhejte se dovědět více a zavolejte či napište, těšíme se na vás!