Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 95
Vyberte si nemovitost
partneři
SPOLUPRÁCE - JOLK-REALITY---partnerství-a-služby-na-dlani---reality-úvěry-investice
SPOLUPRÁCE - KP REAL SOLICITATION s.r.o.-  Rezidence Kačírkova - nové byty v Opavě - reality-úvěry-investice
SPOLUPRÁCE - BYTY pro SENIORY, s.r.o. - reality-úvěry-investice-byty
SPOLUPRÁCE -  JOLK invest s.r.o. - reality-úvěry-investice-pojištění-finance
Novinky

PRODEJ nových bytů v Opavě ZAHÁJEN - REZIDENCE KAČÍRKOVA

1.1.2020 REZIDENCE KAČÍRKOVA více »

NOVÉ BYTY v OPAVĚ

23.3.2019 NOVÉ BYTY v OPAVĚ - výstavba 8 bytových domů = 153 bytů více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: ÚVOD » SLUŽBY » pro PRODÁVAJÍCÍ

služby pro PRODÁVAJÍCÍ - průběh realizace spolupráce

1. Stanovení tržní ceny nemovitosti

Klíčovou rolí našich makléřů je pomoci majiteli nemovitosti správně stanovit prodejní cenu. Pro určení správné prodejní ceny používají naši makléři nejen své zkušenosti, ale také jedinečný nástroj, kterým jsou cenové mapy a předložení STA (srovnávací tržní analýza).

2. Vytvoření marketingového plánu

Při prodeji nemovitosti se používá hned několik marketingových strategií, které mají za úkol upozornit na nemovitost maximum kupujících klientů. Náš makléř Vám na základě svých zkušeností a praxe doporučí optimální marketingové kanály pro prodej vaší nemovitosti.

3. Příprava nemovitosti k prodeji

Dříve, než nabídneme Vaši nemovitost k prodeji, je důležité ji důkladně připravit a co nejvíce zvýšit její atraktivitu. Nemovitost by měla působit čistě a neosobně, aby umožnila zájemci vlastní představy o možné budoucím využití či zařízení. Před fotografováním nemovitosti pro marketingové účely proto doporučíme, co je potřeba potlačit či naopak vyzdvihnout pro zdárný průběh prodeje.

4. Inzerce

Profesionálně zpracujeme prezentaci Vaší nemovitosti včetně odborné a precizní fotodokumentace. Garantujeme kvalitu a korektnost inzerovaných informací. Provádíme pravidelné statistiky sledovanosti nabídek inzerovaných naší společností na realitních portálech. Samozřejmostí je inzerce každé nemovitosti na realitních portálech a sociálních sítích, ve vývěskách umístěných na frekventovaných místech v centru Opavy nebo v partnerských bankách, případně zveřejnění vybraných nemovitostí v novinách.  Klientům, kteří projeví zájem o naši další službu,  nabízíme možnost označení nemovitosti reklamními panely a plachtami.

5. Prohlídky nemovitostí se zájemci

Prohlídky probíhají za účasti makléře, který se kupujícímu věnuje, je schopen poradit, ovládá obchodní dovednosti. Na prohlídku nemovitosti doprovází pouze klienty se skutečným zájmem o koupi. Prodávající tak má jistotu, že se mu bytem nebudou procházet „realitní turisté - diváci“. Jedná se o osoby, které nemají opravdu zájem o nemovitost, nechtějí nic koupit, jen je prostě baví chodit obhlížet cizí byty a domy.

6. Rezervace nemovitosti

Náš realitní makléř vede obchodní vyjednávání s klientem o ceně nemovitosti, které je při zdárném průběhu zakončeno podpisem „Dohody o složení blokovacího depozita“ (rezervační smlouva). To je pro Vás zárukou, že zájemce myslí koupi vážně, za týden si vše nerozmyslí a Vás tak nepřipraví o Váš čas a ušlý zisk.

7. Kompletní právní servis Advokátní kanceláře

Advokát připraví návrhy smluv související s prodejem vaší nemovitosti, kterými jsou kupní smlouva, příp. zástavní smlouva a smlouva o advokátní úschově peněz.

8. Jednání s úřady

Katastrální úřad 
Vložíme zástavní a vlastnická práva do katastru nemovitostí, obstaráme výpis z listu vlastnictví a kopie nabývacích listin nebo katastrálních map. Zajistíme výmaz věcných břemen, předkupních práv a dalších omezení či podání kupních smluv na katastr.

Stavební úřad
Zjistíme nahlížení do projektové dokumentace k dané nemovitosti nebo kolaudačního rozhodnutí, informace ohledně uložení inženýrských sítí na pozemku a v jeho okolí či zařazení dané lokality do územních plánů obcí a měst.

9. Zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)

V případě Vašeho zájmu zajistíme vypracování PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) naším externím spolupracovníkem.  Tento průkaz by měl být již součástí inzerce nabízené nemovitosti. Každý potencionální kupec či nájemce má právo si ho vyžádat k nahlédnutí a kupující či nájemce by ho měl obdržet nejpozději při podpisu kupní či nájemní smlouvy. Za vypracování odpovídá podle zákona č. 318/2012 Sb. vlastník budovy a jeho povinností je nechat vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy ( PENB) při prodeji i pronájmu své nemovitosti. Pokud realitní kancelář nemá tento průkaz k dispozici, musí dle zákona uvést v inzerci nejhorší třídu G, což ale může nemovitost v očích zájemců zbytečně poškozovat.

10. Předání nemovitosti a poprodejní servis

Zpracujeme předávací protokol, na jehož základě předáte kupujícímu nemovitost.  Zajistíme přepisy odběrných míst plynu, elektřiny a případně provedeme přepis na bytovém družstvu.

Ke všem realitním úkonům jsou Vám naši makléři vždy k dispozici 

            … partnerství a služby na dlani   -   klíč k Vašemu bydlení .